Zoeksuggesties
new

Doseersysteem Ultromat® ULIa (inline-installatie vloeibaar)

Afnamehoeveelheid 50 - 2.000 l/h bij 3 - 6 bar

Het polymeeraanmaakstation Ultromat® ULIa is een inline-installatie en verwerkt polymeren tot een volledig geactiveerde oplossing. Met geïntegreerde meng- en rijpingskamer en moderne slangendoseerpomp is de installatie optimaal uitgerust voor elke toepassing.

Productbeschrijving

Doseersysteem speciaal bedoeld voor het aanmaken van een volledig geactiveerde vloeibare polymeeroplossing

Het doseersysteem Ultromat® ULIa is een compact inline- aanmaakstation. Het station is voorzien van een speciale mengkamer waarin, via slangen- resp. doseerpompen, vloeibare polymeren worden toegedoseerd. Dankzij de optimale vermenging met water ontstaat een uitgerijpte en volledig geactiveerd polymeeroplossing. Om een chargeaanmaakstation te realiseren, kan een aanvullende rijpingstank met roerwerk en toevoerpomp worden nageschakeld.

Op het touchpaneel kan de gewenste concentratie van de polymeeroplossing eenvoudig worden ingesteld.

Optioneel kan een continue aanmaakcapaciteit van polymeren worden opgegeven in l/h. Dankzij de optimale procesbewaking werkt het polymeeraanmaakstation veilig en zuinig met de natuurlijke hulpbronnen.

Uw voordelen

  • Precieze verwerking van vloeibare polymeren (0,05 - 1,5%)
  • Zeer efficiënte mengkamer voor emulsies/dispersies en water
  • Invoer door de bedienaar van de concentratie bij proportionele dosering
  • Compact ontwerp met verschillende opstellingsmogelijkheden
  • Optionele voorinstelling door de bedienaar van de aanmaakcapaciteit van polymeren in l/h

Toepassingsbereik

  • Slibontwatering en slibindikking
  • Afvalwaterbehandeling (industrie en gemeentelijk)
  • Drinkwaterbereiding
    1 2 3

    Technische details

    • Standaard proportionele dosering
    • 3 typen installatie selecteerbaar met verschillende uitrustingen:
      • Basic: handmatige instelling van het debiet, handmatige spoeling
      • Medium: automatische instelling van het debiet, handmatige spoeling
      • Comfort: automatische instelling van het debiet, automatische spoeling
    • Geïntegreerde naverdunningseenheid optioneel selecteerbaar

    Selectie slangen- resp. doseerpompen:

    • Slangenpomp DFXa 0530 voor tegendrukken tot 3 bar, max. 5 bar
    • Doseerpompen gamma/ X met HV-kop
    • Doseerpompen Sigma

    Compacte besturing Schneider Electric TM241 en touchpanel STO735 4,3”

    • Optionele uitrusting met ethernet/Modbus TCP
    • Optionele uitrusting met PROFIBUS®

    Technische gegevens

    De volgende polymeertypen kunnen worden verwerkt:

    • Vloeibare polymeren (0,05 - 1,5%)
    • als emulsies of dispersies

    Selecteerbare componenten:

    • Aanmaakcapaciteit als inline aanmaakstation of chargeaanmaakstation
    • Opbouwvarianten
    • Elektrische aansluiting
    • Besturingsvarianten met of zonder datacommunicatie
    • Bedieningsvarianten
    • Doseerpompen vloeibaar polymeer
      • Slangenpomp DFXa
      • Doseerpomp gamma/ X
      • Doseerpomp Sigma 1 Control
    • Bewaking tekort aan vloeibaar polymeer
    • Drukverhogingspomp onbehandeld water
    • Verdunningseenheid
    • Extra rijpingstank met roerwerk voor chargeaanmaak
    • Toevoerpomp voor extra rijpingstank
    • Taal
    Installatietype Ultromat ULIa10020040010002000
    Afnamehoeveelheid max./inline bij concentratie 0,05 - 1,5% l/h100200400
    Afnamehoeveelheid max./inline met naverdunning l/h100020004000
    Afnamehoeveelheid max. als chargeaanmaakstation bij concentratie 1,5% l/h100200100010002000
    Waterdruk onbehandeld water max. bar88888
    Doseercapaciteit vloeibaar polymeer l/h48304080
    Lengte mm1.2001.2001.200
    Breedte mm800800800
    Hoogte mm1.7001.7001.700
    Wateraansluiting DN25252525
    Opnamemondstuk DN25252525
    BeschermingsgraadIP 55IP 55IP 55IP 55IP 55
    Spanning/frequentieV/Hz220-240/50-60220-240/50-60220-240/50-60220-240/50-60220-240/50-60
    Opgenomen vermogen kW
    Voorzekering A

    Downloads voor Doseersysteem Ultromat® ULIa (inline-installatie vloeibaar)

    Meer in het downloadcenter

    0 Resultaten
    Filteren op documenttype
    Brochure / flyer (0)
    Catalogus (0)
    Certificaat / verklaring (0)
    Elektrisch schema (0)
    Explosietekening / reserveonderdelen (0)
    Gebruikershandleiding (0)
    Gegevensblad (0)
    Overige (0)
    Persbericht (0)
    Software (0)
    Tekening / maatschets / 3D (0)
    Toepassingsvoorbeeld / referentie (0)
    Vakartikel (0)
    Veiligheidsinformatieblad (0)

    Geselecteerd filter:

    Overeenkomende downloads

    Sorteren op A tot en met Z
    meer zoekresultaten laden ...
    Geen verdere zoekresultaten meer!

    Er zijn geen zoekresultaten gevonden.

    Zijn alle woorden juist gespeld?
    Opnieuw proberen met minder of andere zoekwoorden?

    Probeer het later nog een keer a.u.b.

    Service Unavailable

    The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

    Overzicht

    Doseersysteem speciaal bedoeld voor het aanmaken van een volledig geactiveerde vloeibare polymeeroplossing

    Het doseersysteem Ultromat® ULIa is een compact inline- aanmaakstation. Het station is voorzien van een speciale mengkamer waarin, via slangen- resp. doseerpompen, vloeibare polymeren worden toegedoseerd. Dankzij de optimale vermenging met water ontstaat een uitgerijpte en volledig geactiveerd polymeeroplossing. Om een chargeaanmaakstation te realiseren, kan een aanvullende rijpingstank met roerwerk en toevoerpomp worden nageschakeld.

    Op het touchpaneel kan de gewenste concentratie van de polymeeroplossing eenvoudig worden ingesteld.

    Optioneel kan een continue aanmaakcapaciteit van polymeren worden opgegeven in l/h. Dankzij de optimale procesbewaking werkt het polymeeraanmaakstation veilig en zuinig met de natuurlijke hulpbronnen.

    Uw voordelen

    • Precieze verwerking van vloeibare polymeren (0,05 - 1,5%)
    • Zeer efficiënte mengkamer voor emulsies/dispersies en water
    • Invoer door de bedienaar van de concentratie bij proportionele dosering
    • Compact ontwerp met verschillende opstellingsmogelijkheden
    • Optionele voorinstelling door de bedienaar van de aanmaakcapaciteit van polymeren in l/h

    Toepassing

    Technische gegevens

    Downloads

    Neem contact met ons op

    John van der Westen

    Directeur, ProMinent Verder B.V.

    »Mijn team en ik staan op ieder moment voor u klaar. Stuur ons gerust uw aanvraag.«

    +31 30 677 92 80  Stel uw vraag   

    Passende producten

    ProMinent Newsletter - customized to your industry. Register now .